
Acemagic Ax15 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | AX15 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 00331 20314 60777 |
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$209.99
Acemagic Ax15 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$209.99
Acemagic Ax15 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | AX15 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 00331 20314 60777 |
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | AX15 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 00331 20314 60777 |
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











