
Acemagic Lx15pro Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Model Number | LX15PRO |
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | ENUJX09100072601030107 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
$229.99
Acemagic Lx15pro Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$229.99
Acemagic Lx15pro Intel Core I5 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Model Number | LX15PRO |
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | ENUJX09100072601030107 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Model Number | LX15PRO |
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | ENUJX09100072601030107 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |











