
Acemagic Tx16pro Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | TX16PRO |
| Serial# | EAUJX0822008202509230031 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Acemagic Tx16pro Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | TX16PRO |
| Serial# | EAUJX0822008202509230031 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ACEMAGIC |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | TX16PRO |
| Serial# | EAUJX0822008202509230031 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |











