
Amazon Fire Hd10 13th Gemeration Black Tablet
Overview
Condition
| Model Number | FIRE HD10 13TH GEMERATION |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | AMAZON |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Serial# | GR73 4M025243005A |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
$8.75
Original: $24.99
-65%Amazon Fire Hd10 13th Gemeration Black Tablet—
$24.99
$8.75Amazon Fire Hd10 13th Gemeration Black Tablet
Overview
Condition
| Model Number | FIRE HD10 13TH GEMERATION |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | AMAZON |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Serial# | GR73 4M025243005A |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | FIRE HD10 13TH GEMERATION |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | AMAZON |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Serial# | GR73 4M025243005A |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











