
Apple A1778__iphone 7 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A1778__IPHONE 7 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35868709028384- |
| Serial# | DX3Y81LUHG7F |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$17.50
Original: $49.99
-65%Apple A1778__iphone 7 32 Gb Black Smart Phone—
$49.99
$17.50Apple A1778__iphone 7 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A1778__IPHONE 7 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35868709028384- |
| Serial# | DX3Y81LUHG7F |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A1778__IPHONE 7 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35868709028384- |
| Serial# | DX3Y81LUHG7F |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition








