
Apple A2069__ipad Pro 4th Gen Silver Tablet
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A2069__IPAD PRO 4TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | SILVER |
| Serial# | DMPDD0KNOV1T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$284.99
Apple A2069__ipad Pro 4th Gen Silver Tablet—
$284.99
Apple A2069__ipad Pro 4th Gen Silver Tablet
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A2069__IPAD PRO 4TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | SILVER |
| Serial# | DMPDD0KNOV1T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A2069__IPAD PRO 4TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | SILVER |
| Serial# | DMPDD0KNOV1T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











