Apple A2179 Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | BCGA2179 |
| Model Number | A2179 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$71.75
Original: $204.99
-65%Apple A2179 Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$204.99
$71.75Apple A2179 Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | BCGA2179 |
| Model Number | A2179 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | BCGA2179 |
| Model Number | A2179 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition











