
Apple A2251 Intel Celeron 32 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Serial# | C02DV0R4ML85 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2251 |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $547.99
-65%$547.99
$191.80Apple A2251 Intel Celeron 32 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Serial# | C02DV0R4ML85 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2251 |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | C02DV0R4ML85 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2251 |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |











