Apple A2436__ipad Pro 6th Gen Silver Tablet
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2436__IPAD PRO 6TH GEN |
| Serial# | K6YDL40W01 |
| Color | SILVER |
| DOCKING STATION | DOCKING STATION |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| DOCKING STATION |
$108.50
Original: $309.99
-65%Apple A2436__ipad Pro 6th Gen Silver Tablet—
$309.99
$108.50Apple A2436__ipad Pro 6th Gen Silver Tablet
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2436__IPAD PRO 6TH GEN |
| Serial# | K6YDL40W01 |
| Color | SILVER |
| DOCKING STATION | DOCKING STATION |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| DOCKING STATION |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2436__IPAD PRO 6TH GEN |
| Serial# | K6YDL40W01 |
| Color | SILVER |
| DOCKING STATION | DOCKING STATION |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| DOCKING STATION |








