
Apple A2484__iphone 13 Pro Max 256 Gb Green Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | MQV3CDHFWT |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | SPECTRUM |
| IMEI# | 358408875472048 |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Color | GREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Apple A2484__iphone 13 Pro Max 256 Gb Green Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | MQV3CDHFWT |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | SPECTRUM |
| IMEI# | 358408875472048 |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Color | GREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | MQV3CDHFWT |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | SPECTRUM |
| IMEI# | 358408875472048 |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Color | GREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










