
Apple A3082__iphone 16 Plus 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355603304858881 |
| Serial# | L65NHDWKMV |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$571.99
Apple A3082__iphone 16 Plus 128 Gb Blue Smart Phone—
$571.99
Apple A3082__iphone 16 Plus 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355603304858881 |
| Serial# | L65NHDWKMV |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355603304858881 |
| Serial# | L65NHDWKMV |
Condition
Excellent, pre-owned condition









