
Apple A3084__iphone 16 Pro Max 512 Gb Pink Smart Phone
| Model Number | A3084__IPHONE 16 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Serial# | D6H779GD12 |
| Color | PINK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 358245521288323 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $799.99
-65%$799.99
$280.00Apple A3084__iphone 16 Pro Max 512 Gb Pink Smart Phone
| Model Number | A3084__IPHONE 16 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Serial# | D6H779GD12 |
| Color | PINK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 358245521288323 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A3084__IPHONE 16 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Serial# | D6H779GD12 |
| Color | PINK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 358245521288323 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









