
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Serial# | F4VQ1CWN2C |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| IMEI# | 354741551063101 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Serial# | F4VQ1CWN2C |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| IMEI# | 354741551063101 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Serial# | F4VQ1CWN2C |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| IMEI# | 354741551063101 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










