
At&t U655aa 64 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | U655AA |
| Serial# | T47PZPI7XSCYH6G6 |
| Manufacturer | AT&T |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 861709070491992 |
| Color | GRAY |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$54.99
At&t U655aa 64 Gb Gray Smart Phone—
$54.99
At&t U655aa 64 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | U655AA |
| Serial# | T47PZPI7XSCYH6G6 |
| Manufacturer | AT&T |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 861709070491992 |
| Color | GRAY |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | U655AA |
| Serial# | T47PZPI7XSCYH6G6 |
| Manufacturer | AT&T |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 861709070491992 |
| Color | GRAY |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
