
Beats By Dr. Dre A2924 Black Stereo Headphone
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Model Number | A2924 |
| Class | HIGH |
| VOICE ACTIVATED | VOICE ACTIVATED |
| Color | BLACK |
| Serial# | GD7KQJF9266W |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| BUILT IN MICROPHONE | BUILT IN MICROPHONE |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| WATER RESISTANT | WATER RESISTANT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WATER RESISTANT |
| VOICE ACTIVATED |
| NOISE CANCELING |
| BUILT IN MICROPHONE |
| FOLDABLE |
Original: $112.49
-65%$112.49
$39.37Beats By Dr. Dre A2924 Black Stereo Headphone
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Model Number | A2924 |
| Class | HIGH |
| VOICE ACTIVATED | VOICE ACTIVATED |
| Color | BLACK |
| Serial# | GD7KQJF9266W |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| BUILT IN MICROPHONE | BUILT IN MICROPHONE |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| WATER RESISTANT | WATER RESISTANT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WATER RESISTANT |
| VOICE ACTIVATED |
| NOISE CANCELING |
| BUILT IN MICROPHONE |
| FOLDABLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Model Number | A2924 |
| Class | HIGH |
| VOICE ACTIVATED | VOICE ACTIVATED |
| Color | BLACK |
| Serial# | GD7KQJF9266W |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| BUILT IN MICROPHONE | BUILT IN MICROPHONE |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| WATER RESISTANT | WATER RESISTANT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WATER RESISTANT |
| VOICE ACTIVATED |
| NOISE CANCELING |
| BUILT IN MICROPHONE |
| FOLDABLE |











