
Beats By Dr. Dre A2924 Black Stereo Headphone
Overview
Condition
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| Serial# | GD7L59GW266W |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2924 |
| Color | BLACK |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| FOLDABLE |
| NOISE CANCELING |
$114.99
Beats By Dr. Dre A2924 Black Stereo Headphone—
$114.99
Beats By Dr. Dre A2924 Black Stereo Headphone
Overview
Condition
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| Serial# | GD7L59GW266W |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2924 |
| Color | BLACK |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| FOLDABLE |
| NOISE CANCELING |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| Serial# | GD7L59GW266W |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2924 |
| Color | BLACK |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| FOLDABLE |
| NOISE CANCELING |







