Beats By Dr. Dre A2924 Black Stereo Headphone
| BUILT IN MICROPHONE | BUILT IN MICROPHONE |
| Model Number | A2924 |
| Case | Case |
| Serial# | GD7MMH2V266W |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| Class | HIGH |
| Wear Type | WIRELESS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN MICROPHONE |
| CASE |
| FOLDABLE |
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Beats By Dr. Dre A2924 Black Stereo Headphone
| BUILT IN MICROPHONE | BUILT IN MICROPHONE |
| Model Number | A2924 |
| Case | Case |
| Serial# | GD7MMH2V266W |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| Class | HIGH |
| Wear Type | WIRELESS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN MICROPHONE |
| CASE |
| FOLDABLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| BUILT IN MICROPHONE | BUILT IN MICROPHONE |
| Model Number | A2924 |
| Case | Case |
| Serial# | GD7MMH2V266W |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
| Class | HIGH |
| Wear Type | WIRELESS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN MICROPHONE |
| CASE |
| FOLDABLE |











