
Beats By Dr. Dre Beats Studio Pro Black Stereo Headphone
| Serial# | GD7MMD8B266W |
| Class | MEDIUM |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| Color | BLACK |
| Model Number | BEATS STUDIO PRO |
| Case | Case |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| FOLDABLE |
| CASE |
| NOISE CANCELING |
Beats By Dr. Dre Beats Studio Pro Black Stereo Headphone
| Serial# | GD7MMD8B266W |
| Class | MEDIUM |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| Color | BLACK |
| Model Number | BEATS STUDIO PRO |
| Case | Case |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| FOLDABLE |
| CASE |
| NOISE CANCELING |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | GD7MMD8B266W |
| Class | MEDIUM |
| Wear Type | WIRELESS |
| FOLDABLE | FOLDABLE |
| Color | BLACK |
| Model Number | BEATS STUDIO PRO |
| Case | Case |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Manufacturer | BEATS BY DR. DRE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| FOLDABLE |
| CASE |
| NOISE CANCELING |











