
Bitecool Btc507 Intel Core I3 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | WK24086-11424 |
| Manufacturer | BITECOOL |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | BTC507 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$56.00
Original: $159.99
-65%Bitecool Btc507 Intel Core I3 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$159.99
$56.00Bitecool Btc507 Intel Core I3 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | WK24086-11424 |
| Manufacturer | BITECOOL |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | BTC507 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | WK24086-11424 |
| Manufacturer | BITECOOL |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | BTC507 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











