
Blackview Acebook 6 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | BVACEBOOK600007867 |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | ACEBOOK 6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | blackview |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $164.99
-65%$164.99
$57.75Blackview Acebook 6 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | BVACEBOOK600007867 |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | ACEBOOK 6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | blackview |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | BVACEBOOK600007867 |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | ACEBOOK 6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | blackview |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












