
Blackview Acebook 6 Intel Core I3 - 6th Generation 16 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | BVACEBOOK600010168 |
| Model Number | ACEBOOK 6 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | BLACKVIEW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$87.99
Blackview Acebook 6 Intel Core I3 - 6th Generation 16 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$87.99
Blackview Acebook 6 Intel Core I3 - 6th Generation 16 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | BVACEBOOK600010168 |
| Model Number | ACEBOOK 6 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | BLACKVIEW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | BVACEBOOK600010168 |
| Model Number | ACEBOOK 6 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | BLACKVIEW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










