
Blu C5l Max 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | C5L MAX |
| Manufacturer | BLU |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | 1090018024050144 |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features$10.50
Original: $29.99
-65%Blu C5l Max 16 Gb Black Smart Phone—
$29.99
$10.50Blu C5l Max 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | C5L MAX |
| Manufacturer | BLU |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | 1090018024050144 |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional featuresProduct Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | C5L MAX |
| Manufacturer | BLU |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | 1090018024050144 |
| Color | BLACK |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features

