
China Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | china |
| Serial# | WK25027-10122 |
| Model Number | |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$89.25
Original: $254.99
-65%China Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$254.99
$89.25China Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | china |
| Serial# | WK25027-10122 |
| Model Number | |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | china |
| Serial# | WK25027-10122 |
| Model Number | |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









