
Core Innovations Ctl2156 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | CORE INNOVATIONS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CTL2156 |
| Charger | Charger |
| Serial# | WWH072302188 |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$119.99
Core Innovations Ctl2156 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop—
$119.99
Core Innovations Ctl2156 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | CORE INNOVATIONS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CTL2156 |
| Charger | Charger |
| Serial# | WWH072302188 |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | CORE INNOVATIONS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CTL2156 |
| Charger | Charger |
| Serial# | WWH072302188 |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
