
Cricket Sn509c 128 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 355548721270121 |
| Model Number | SN509C |
| Manufacturer | CRICKET |
| Serial# | DENK4130 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Cricket Sn509c 128 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 355548721270121 |
| Model Number | SN509C |
| Manufacturer | CRICKET |
| Serial# | DENK4130 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 355548721270121 |
| Model Number | SN509C |
| Manufacturer | CRICKET |
| Serial# | DENK4130 |
Condition
Very Good, pre-owned condition



