
Dell 156fhd Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 44F4864B |
| Charger | Charger |
| Model Number | 156FHD |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $514.99
-65%$514.99
$180.25Dell 156fhd Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 44F4864B |
| Charger | Charger |
| Model Number | 156FHD |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 44F4864B |
| Charger | Charger |
| Model Number | 156FHD |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |












