
Dell Inspiron 7586 Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Model Number | INSPIRON 7586 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 4JK4FT2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
Dell Inspiron 7586 Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Model Number | INSPIRON 7586 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 4JK4FT2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Model Number | INSPIRON 7586 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 4JK4FT2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |












