Dell Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 750 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | NS |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Model Number | |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| OPTICAL DRIVE |
| 10 KEY |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
$24.50
Original: $69.99
-65%Dell Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 750 Gb Silver Laptop—
$69.99
$24.50Dell Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 750 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | NS |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Model Number | |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| OPTICAL DRIVE |
| 10 KEY |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | NS |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Model Number | |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| OPTICAL DRIVE |
| 10 KEY |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |










