
Dell Latitude 3450 Intel Core I7 - 4th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 950051152961 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 3450 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $299.99
-65%$299.99
$105.00Dell Latitude 3450 Intel Core I7 - 4th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 950051152961 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 3450 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 950051152961 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 4th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 3450 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition












