
Dell Latitude 3550 Intel Core I9 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | LATITUDE 3550 |
| Serial# | 0035561690 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $314.99
-65%$314.99
$110.25Dell Latitude 3550 Intel Core I9 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | LATITUDE 3550 |
| Serial# | 0035561690 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | LATITUDE 3550 |
| Serial# | 0035561690 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition












