
Dell Latitude E6520 Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 1ZGS5R1 |
| Model Number | LATITUDE E6520 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Dell Latitude E6520 Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 1ZGS5R1 |
| Model Number | LATITUDE E6520 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 1ZGS5R1 |
| Model Number | LATITUDE E6520 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |








