
Dell Latitude E7450 Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Model Number | LATITUDE E7450 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $110.99
-65%$110.99
$38.85Dell Latitude E7450 Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Model Number | LATITUDE E7450 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Model Number | LATITUDE E7450 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition









