
Dell Lattude 5450 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 2964884976 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATTUDE 5450 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Dell Lattude 5450 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 2964884976 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATTUDE 5450 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Serial# | 2964884976 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATTUDE 5450 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |

