
Dell P137g Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 2BNW5G3 |
| Model Number | P137G |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00Dell P137g Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 2BNW5G3 |
| Model Number | P137G |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 2BNW5G3 |
| Model Number | P137G |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition










