
Dewalt Dcd999 Yellow Cordless Hammer
Overview
Condition
| Serial# | DL4LQ4W |
| Manufacturer | DEWALT |
| Variable Speed | Variable Speed |
| Battery Chargers | Battery Chargers |
| Volts | 16 - 20 |
| Color | YELLOW |
| Model Number | DCD999 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BATTERY CHARGER |
| CASE / BAG |
| VARIABLE SPEED |
$69.65
Original: $199.00
-65%Dewalt Dcd999 Yellow Cordless Hammer—
$199.00
$69.65Dewalt Dcd999 Yellow Cordless Hammer
Overview
Condition
| Serial# | DL4LQ4W |
| Manufacturer | DEWALT |
| Variable Speed | Variable Speed |
| Battery Chargers | Battery Chargers |
| Volts | 16 - 20 |
| Color | YELLOW |
| Model Number | DCD999 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BATTERY CHARGER |
| CASE / BAG |
| VARIABLE SPEED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | DL4LQ4W |
| Manufacturer | DEWALT |
| Variable Speed | Variable Speed |
| Battery Chargers | Battery Chargers |
| Volts | 16 - 20 |
| Color | YELLOW |
| Model Number | DCD999 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BATTERY CHARGER |
| CASE / BAG |
| VARIABLE SPEED |











