Dirt Devil Ud76210v Red Wet / Dry Vacuum
Overview
Condition
| Color | RED |
| FILTER(S) | FILTER(S) |
| EXTENSION(S) | EXTENSION(S) |
| BAGLESS | BAGLESS |
| Serial# | |
| Model Number | UD76210V |
| Vacuum Style | UPRIGHT |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
| Manufacturer | dirt devil |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| ATTACHMENT(S) |
| BAGLESS |
| FILTER(S) |
| EXTENSION(S) |
$28.99
Dirt Devil Ud76210v Red Wet / Dry Vacuum—
$28.99
Dirt Devil Ud76210v Red Wet / Dry Vacuum
Overview
Condition
| Color | RED |
| FILTER(S) | FILTER(S) |
| EXTENSION(S) | EXTENSION(S) |
| BAGLESS | BAGLESS |
| Serial# | |
| Model Number | UD76210V |
| Vacuum Style | UPRIGHT |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
| Manufacturer | dirt devil |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| ATTACHMENT(S) |
| BAGLESS |
| FILTER(S) |
| EXTENSION(S) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | RED |
| FILTER(S) | FILTER(S) |
| EXTENSION(S) | EXTENSION(S) |
| BAGLESS | BAGLESS |
| Serial# | |
| Model Number | UD76210V |
| Vacuum Style | UPRIGHT |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
| Manufacturer | dirt devil |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| ATTACHMENT(S) |
| BAGLESS |
| FILTER(S) |
| EXTENSION(S) |


