
Dji Mavic Mini Gray Drone / Accessory
Overview
Condition
| Manufacturer | Dji |
| Extra Battery | Extra Battery |
| Battery Chargers | Battery Chargers |
| Color | GRAY |
| Model Number | MAVIC MINI |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Remote | Remote |
| Serial# | 1SZCHBS4T2EG1K |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| REMOTE |
| CASE / BAG |
| EXTRA BATTERY |
| BATTERY CHARGER |
$64.75
Original: $184.99
-65%Dji Mavic Mini Gray Drone / Accessory—
$184.99
$64.75Dji Mavic Mini Gray Drone / Accessory
Overview
Condition
| Manufacturer | Dji |
| Extra Battery | Extra Battery |
| Battery Chargers | Battery Chargers |
| Color | GRAY |
| Model Number | MAVIC MINI |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Remote | Remote |
| Serial# | 1SZCHBS4T2EG1K |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| REMOTE |
| CASE / BAG |
| EXTRA BATTERY |
| BATTERY CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | Dji |
| Extra Battery | Extra Battery |
| Battery Chargers | Battery Chargers |
| Color | GRAY |
| Model Number | MAVIC MINI |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Remote | Remote |
| Serial# | 1SZCHBS4T2EG1K |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| REMOTE |
| CASE / BAG |
| EXTRA BATTERY |
| BATTERY CHARGER |









