
Folinham 1ef95su Intel Celeron 12 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Manufacturer | FOLINHAM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 1EF95SU |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$42.00
Original: $119.99
-65%Folinham 1ef95su Intel Celeron 12 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$119.99
$42.00Folinham 1ef95su Intel Celeron 12 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Manufacturer | FOLINHAM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 1EF95SU |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Manufacturer | FOLINHAM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 1EF95SU |
Condition
Excellent, pre-owned condition









