
Fossibot 2400w Solar Generator Black Generator
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | 2001 - 3000 |
| OVERLOAD PROTECTION | OVERLOAD PROTECTION |
| Serial# | F2400BL2211US0073 |
| HOUR METER | HOUR METER |
| Automatic | Automatic |
| Model Number | 2400W SOLAR GENERATOR |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Portable | Portable |
| Power Type | SOLAR |
| Manufacturer | fossibot |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| HOUR METER |
| OVERLOAD PROTECTION |
| AUTOMATIC |
| Portable |
$157.50
Original: $449.99
-65%Fossibot 2400w Solar Generator Black Generator—
$449.99
$157.50Fossibot 2400w Solar Generator Black Generator
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | 2001 - 3000 |
| OVERLOAD PROTECTION | OVERLOAD PROTECTION |
| Serial# | F2400BL2211US0073 |
| HOUR METER | HOUR METER |
| Automatic | Automatic |
| Model Number | 2400W SOLAR GENERATOR |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Portable | Portable |
| Power Type | SOLAR |
| Manufacturer | fossibot |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| HOUR METER |
| OVERLOAD PROTECTION |
| AUTOMATIC |
| Portable |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | 2001 - 3000 |
| OVERLOAD PROTECTION | OVERLOAD PROTECTION |
| Serial# | F2400BL2211US0073 |
| HOUR METER | HOUR METER |
| Automatic | Automatic |
| Model Number | 2400W SOLAR GENERATOR |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Portable | Portable |
| Power Type | SOLAR |
| Manufacturer | fossibot |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| HOUR METER |
| OVERLOAD PROTECTION |
| AUTOMATIC |
| Portable |










