
Fudoni Gc888a Brown Home Media Projector
Overview
Condition
| Model Number | GC888A |
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Projection Technology | LCD |
| Serial# | B0DSZQ1MB9 |
| Manufacturer | FUDONI |
| Color | BROWN |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Max Resolution | 1920 X 1080 (FHD) |
| HDMI PORT(S) | HDMI PORT(S) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| HDMI PORT(S) |
$79.99
Fudoni Gc888a Brown Home Media Projector—
$79.99
Fudoni Gc888a Brown Home Media Projector
Overview
Condition
| Model Number | GC888A |
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Projection Technology | LCD |
| Serial# | B0DSZQ1MB9 |
| Manufacturer | FUDONI |
| Color | BROWN |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Max Resolution | 1920 X 1080 (FHD) |
| HDMI PORT(S) | HDMI PORT(S) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| HDMI PORT(S) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | GC888A |
| Image Brightness (Lumens) | LESS THAN 1000 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Projection Technology | LCD |
| Serial# | B0DSZQ1MB9 |
| Manufacturer | FUDONI |
| Color | BROWN |
| Projector Type | MULTIMEDIA |
| Max Resolution | 1920 X 1080 (FHD) |
| HDMI PORT(S) | HDMI PORT(S) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| HDMI PORT(S) |
