
Gateway Gwcc71416-bk Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | GWCC71416-BK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 8GWCC714168K0A |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$70.00
Original: $200.00
-65%Gateway Gwcc71416-bk Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$200.00
$70.00Gateway Gwcc71416-bk Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | GWCC71416-BK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 8GWCC714168K0A |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | GWCC71416-BK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 8GWCC714168K0A |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition







