
Gateway Gwtn141-10rg Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | GATEWAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWTN141-10RG |
| Serial# | 2GWTN14110RGS21F001282 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$98.00
Original: $279.99
-65%Gateway Gwtn141-10rg Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Pink Laptop—
$279.99
$98.00Gateway Gwtn141-10rg Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | GATEWAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWTN141-10RG |
| Serial# | 2GWTN14110RGS21F001282 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | GATEWAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWTN141-10RG |
| Serial# | 2GWTN14110RGS21F001282 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








