Google Pixel 10 Pro 256 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Serial# | 58071FDCH00530 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 358188273898768 |
| Model Number | PIXEL 10 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Google Pixel 10 Pro 256 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Serial# | 58071FDCH00530 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 358188273898768 |
| Model Number | PIXEL 10 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Serial# | 58071FDCH00530 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 358188273898768 |
| Model Number | PIXEL 10 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |






