
Hp 11-ak0012dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD0482Y9M |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0012DX |
| Manufacturer | HP |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$29.75
Original: $84.99
-65%Hp 11-ak0012dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop—
$84.99
$29.75Hp 11-ak0012dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD0482Y9M |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0012DX |
| Manufacturer | HP |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CD0482Y9M |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0012DX |
| Manufacturer | HP |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










