
Hp 120-1333w Intel Pentium 4 Gb 750 Gb Black Desktop
| Model Number | 120-1333W |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | 4CS2380FLZ |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Hp 120-1333w Intel Pentium 4 Gb 750 Gb Black Desktop
| Model Number | 120-1333W |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | 4CS2380FLZ |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 120-1333W |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | 4CS2380FLZ |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |








