
Hp 14-as0020nr Amd A10 4 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD020FCL4 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-AS0020NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$149.99
Hp 14-as0020nr Amd A10 4 Gb 256 Gb Black Laptop—
$149.99
Hp 14-as0020nr Amd A10 4 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD020FCL4 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-AS0020NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CD020FCL4 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-AS0020NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition










