
Hp 14-cb172wm Amd A4 4 Gb 32 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD14692JP |
| Model Number | 14-CB172WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$31.50
Original: $89.99
-65%Hp 14-cb172wm Amd A4 4 Gb 32 Gb Pink Laptop—
$89.99
$31.50Hp 14-cb172wm Amd A4 4 Gb 32 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD14692JP |
| Model Number | 14-CB172WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CD14692JP |
| Model Number | 14-CB172WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition








