
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG433051V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$169.99
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Pink Laptop—
$169.99
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG433051V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG433051V |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |









