
Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CG4021JRM |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
$45.50
Original: $129.99
-65%Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$129.99
$45.50Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CG4021JRM |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CG4021JRM |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |










