Hp 14-dq0002dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD107G5MQ |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0002DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$119.99
Hp 14-dq0002dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop—
$119.99
Hp 14-dq0002dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD107G5MQ |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0002DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CD107G5MQ |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0002DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










